Jump to content
mac-forum.pl

Iphone Xs lekko żółty ekran

MACIEK1111
 Share

Recommended Posts

Witam ostatnio kupiłem Iphone Xs używany, zauważyłem na nim malutkie pękniecie, trzeba się przyjrzeć żeby je zobaczyć. Jest to mój pierwszy telefon z wyświetlaczem OLED. Jak patrzy się na ekran na wprost sprawia wrażenie lekko żółtego ale gdy spojrzymy już pod innym kontem obojętnie jakim widać już normalny biały kolor, żółty odcień występuje tylko wtedy gdy patrzy się na wprost. Czy to już jest tak z ekranami OLED czy jednak to malutkie pękniecie może być powodem tego. Proszę o wyrozumiałość tak jak mówiłem jest to mój pierwszy telefon z ekranem OLED, dlatego nie mam pojęcia o jego funkcjonowaniu, o jego "cechach".

• Administrators

Witam,

szczerze mowiac, osobisicie widzialem juz iphony z roznymi ekranami, lekko zolty, niebieskawy, bialy. Sprawdz w ustawieniach Ekranu  jeszcze czy jest True Tone wlaczony lub Night Shift. Te ustawienia rowniez zmieniaja troszke kolor.

5 minut temu, dj3ryk napisał:

Witam,

szczerze mowiac, osobisicie widzialem juz iphony z roznymi ekranami, lekko zolty, niebieskawy, bialy. Sprawdz w ustawieniach Ekranu  jeszcze czy jest True Tone wlaczony lub Night Shift. Te ustawienia rowniez zmieniaja troszke kolor.

ani night shift ani true tone nie są włączone, szczerze nie mam pojęcia dlaczego tak jest

33 minuty temu, dj3ryk napisał:

Ustawienia > Dostępność >Ekran i wielkosc tekstu > filtry barwne > Tinta barwna  tam mozesz sobie troszke dostroic kolor. Moze pomoze troszke

dziekuje Panu bardzo troche pomoglo, ale nadal jak sie spojrzy pod innym katem to te kolory jakby inne byly ale juz jest to do wytrzymania