Jump to content
mac-forum.pl

AirPods Pro 2 mogą być dostępne w dwóch rozmiarach


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Po oryginalnych AirPods Pro prędzej czy później pojawią się AirPods 2 lub AirPods (2.generacji). Jednak, kiedy to się stanie, nie można obecnie powiedzieć konkretnie. Za kulisami Apple będzie pracować nie tylko nad AirPods 3, ale także nad AirPods Pro 2. Te ostatnie słuchawki mogą występować w dwóch różnych rozmiarach.

AirPods Pro 2 mogą być dostępne w dwóch rozmiarach

Leaker Mr-White, który w przeszłości odkrył dość dokładne przecieki na temat nowych produktów Apple, teraz mówi nowym tweetem. Towarzyszące zdjęcia wskazują, że AirPods 2 mogą występować w dwóch różnych rozmiarach. Można rozpoznać przynajmniej sprzęt wewnętrzny w różnych rozmiarach, który powinien należeć do AirPods Pro 2.

Plotka głosi, że AirPods Pro 2 będzie miał nowy układ bezprzewodowy. Jednak według Mr-White’a nowe AirPods Pro mają wbudowany układ W2. Jednak nie jest jasne, co to oznacza. Obecne AirPods Pro wykorzystują procesor H1 z układem bezprzewodowym, który jest następcą oryginalnego układu W1 w oryginalnych AirPods. W związku z tym W2 może odnosić się tutaj do H1 i nie sugerować nowej technologii chipów bezprzewodowych. Jednak W2 może również odnosić się do następcy chipa.

Obecne AirPods Pro są naszym zdaniem całkiem doskonałe. Dlatego trudno zgadnąć, jakie ulepszenia Apple mógłby wprowadzić do nowych AirPods 2. Dłuższa żywotność baterii? Bardziej udoskonalona redukcja szumów? Czy w słuchawkach zaimplementowano funkcje zdrowotne? Podobno AirPods Pro 2 ma pojawić się w ciągu najbliższego roku.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.