Jump to content
mac-forum.pl

LG wydaje aktualizację AirPlay 2 i HomeKit dla telewizorów z 2018 roku


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

LG wydało aktualizację dla AirPlay 2 i HomeKit, która została obiecana pod koniec roku dla telewizorów z roku 2018. Odpowiednia aktualizacja oprogramowania układowego o numerze wersji 05.30.02 będzie oferowana do instalacji na pierwszych kompatybilnych urządzeniach.

AirPlay 2 i HomeKit dla starszych telewizorów LG

Coraz więcej producentów telewizorów oferuje obsługę AirPlay 2 i HomeKit dla swoich urządzeń. Czasami starsze telewizory są również przystosowane do interfejsów poprzez aktualizacje oprogramowania. Jednak wokół aktualizacji AirPlay 2 i HomeKit dla telewizorów z 2018 roku od LG było mnóstwo zgiełku. Przez krótki czas wyglądało na to, że producent nie będzie już publikował obiecanej aktualizacji.

Po tym, jak obsługa LG odrzuciła obsługę AirPlay 2 i HomeKit dla własnych telewizorów 2018 za pośrednictwem Twittera we wrześniu, kupujący byli bardzo niezadowoleni. Firma szybko wycofała się i oświadczyła, że ​​w tym roku będzie nadal publikować aktualizację.

Firma LG wywiązuje się teraz ze swojej obietnicy i dostarcza co najmniej pierwszym telewizorom z 2018 r. Aktualizację oprogramowania, która zapewnia długo oczekiwaną obsługę AirPlay 2 i HomeKit. Aktualizacja (numer wersji 05.30.02) dostarczana jest na telewizory OLED, Super-UHD i UHD z 2018 roku.

Ponieważ LG nie skomentowało jeszcze wydania, obecnie nie wiadomo, które urządzenia będą najpierw obsługiwane z obsługą AirPlay 2 i HomeKit. Jak potwierdzają niektórzy użytkownicy, nowe oprogramowanie nie jest jeszcze dostępne na wszystkich kompatybilnych urządzeniach. Telewizory LG 2019 i 2020 obsługują już AirPlay 2 i HomeKit firmy Apple. Aplikacja Apple TV + jest już dostępna dla telewizorów LG od 2018 do 2020 roku.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.