Jump to content
mac-forum.pl

HomePod Mini współpracuje z wybranymi zasilaczami 18W od oprogramowania 14.3


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

W grudniu Apple wypuściło oprogramowanie HomePod 14.3 dla HomePod i HomePod mini. Uwagi do wydania aktualizacji nie zawierają zbyt wielu informacji. Jak się jednak okazuje, aktualizacja przynosi niewielką, ale dobrą poprawę. Dzięki oprogramowaniu HomePod 14.3 wybrane zasilacze 18W mogą być używane w połączeniu z HomePod mini.

HomePod Mini współpracuje z wybranymi zasilaczami 18W od oprogramowania 14.3

Koledzy z The 8-Bit odkryli artykuł na Reddicie, który pokazuje, że HomePod mini współpracuje również z zasilaczem USB-C firmy Apple o mocy 18 W oraz z wybranymi zasilaczami USB-C o mocy 18 W od dostawców zewnętrznych po aktualizacji oprogramowania do wersji 14.3.

Kiedy HomePod mini wszedł na rynek i był zasilany z zasilacza mniejszego niż 20W, głośnik po prostu pokazywał pomarańczowy wyświetlacz, aby wskazać, że zasilacz, który był zbyt słaby, był używany, a HomePod mini nie może być używany. Może tak być nadal po aktualizacji oprogramowania 14.3 z zasilaczem USB 18 W, ponieważ nie do końca wiadomo, jakie wymagania stawia Apple wobec zasilacza 18 W. Ale w zasadzie teraz działają zasilacze 18W.

Apple dostarcza HomePod mini z zasilaczem o mocy 20 W, więc w każdym przypadku jesteś po bezpiecznej stronie. Jeśli chcesz używać głośnika – z jakiegokolwiek powodu – z zasilaczem 18 W (np. Dostarczanym z iPhonem 11 Pro), masz teraz taką możliwość. Aktualizacja HomePod odbywa się za pośrednictwem aplikacji Apple Home (kliknij symbol domu -> Ustawienia domowe -> Aktualizacja oprogramowania).

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.