Jump to content
mac-forum.pl

12,9-calowy iPad Pro w Q1/2021 rzekomo z wyświetlaczem mini LED


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Od dawna krążą plotki, że Apple zaimplementuje technologię wyświetlania mini-LED na różnych urządzeniach. Można wielokrotnie przeczytać, że 12,9-calowy iPad Pro będzie jednym z pierwszych urządzeń, które przewidują tę technologię. Dokładnie to podkreślono ponownie w nowym raporcie.

12,9-calowy iPad Pro w Q1/2021 rzekomo z wyświetlaczem mini LED

Digitimes informuje, że Apple wprowadzi na rynek nowy 12,9-calowy iPad Pro z mini wyświetlaczem LED w pierwszym kwartale 2021 roku.

Po pierwsze, w raporcie generalnie stwierdza się, że producent z Cupertino chciałby poszerzyć swój łańcuch dostaw wyświetlaczy i paneli dotykowych. Między innymi BOE powinno wreszcie wejść do gry jako dostawca wyświetlaczy OLED do iPhone’a. Serwis branżowy informuje również, że dostawca GIS dużo inwestuje w swoje systemy produkcyjne, aby produkować zintegrowane moduły dotykowe do mini wyświetlaczy LED do iPada Pro 12,9 cala. Ogłoszenie tego urządzenia planowane jest na pierwszy kwartał 2021 roku.

Jak wspomniano na początku, krążą uporczywe plotki, że Apple pracuje nad 12,9-calowym iPadem Pro z mini-wyświetlaczem LED. Ta technologia zapewnia ciemniejsze poziomy czerni, wyższą jasność, mocniejsze kolory i lepszy kontrast. Dzięki technologii miniwyświetlaczy do oświetlenia wyświetlacza wykorzystuje się tysiące diod LED. Zapewnia to przewagę nad wyświetlaczami OLED bez żadnych rzeczywistych wad.

Trudno powiedzieć, czy Apple faktycznie zapowie nowego 12,9-calowego iPada Pro w I kwartale 2021 roku. Zdecydowanie spodziewamy się nowego iPada Pro w nadchodzącym roku. Jednak okaże się, czy będzie to początek, połowa czy koniec 2021 roku.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.