Jump to content
mac-forum.pl

Xiaomi podąża za Apple: Mi 11 (Pro) bez zasilacza w zestawie


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Wkrótce po tym, jak Apple ogłosił iPhone’a 12 (Pro), Xiaomi odezwało się, aby wyśmiać fakt, że Apple nie ma zasilacza. Zabawny jest tu jednak zwyczaj firm takich jak Xiaomi czy Samsung, które lubią plotkować o Apple, by niedługo potem podążać drogą z Cupertino. Możemy to również zaobserwować przy nadchodzącym Xiaomi Mi 11 (Pro), który nie będzie miał zasilacza.

Xiaomi Mi 11 (Pro) bez zasilacza w zestawie

Po jawnym wyśmiewaniu się z Apple, ponieważ firma pominęła niezbędną ładowarkę z opakowania nowych iPhone’ów, CEO Xiaomi Lei Jun przyznaje teraz, że nadchodzący smartfon Mi 11 również będzie bez ładowarki. Jak potwierdza szef Xiaomi na chińskim portalu społecznościowym Weibo, firma elektroniczna powstrzymuje się od dodawania go ze względu na kwestie środowiskowe. Wyjaśnia też, że użytkownicy mieliby już nadmiar ładowarek.

W poście Weibo widać też zdjęcie opakowania nowego flagowca Xiaomi. Podobnie jak w przypadku iPhone’a 12, dzięki brakowi akcesoriów pudełko jest znacznie bardziej płaskie niż w przypadku poprzednich smartfonów. Jun nie ujawnia, który zasilacz ani które połączenie najlepiej nadaje się do stosowanych technologii szybkiego ładowania. Xiaomi oficjalnie wypuści Mi 11 i Mi 11 Pro 28 grudnia.

To nie pierwszy raz, gdy Apple drażni się z podejmowaniem decyzji przez konkurencję, a potem zmienia zdanie. Na przykład Samsung naśmiewał się z Apple po premierze nowych iPhone’ów bez zasilacza. W międzyczasie wszystko wskazuje na to, że Samsung poradził sobie również z Galaxy S21 bez dołączonego zasilacza. Nie inaczej było, gdy Apple odwrócił się od gniazda słuchawkowego.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.