Jump to content
mac-forum.pl

Windows na M1 Mac – testowanie systemu z Parallels 16


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Pod koniec ubiegłego tygodnia firma Parallels uruchomiła program Parallels Desktop 16 dla Mac Technical Preview, który umożliwia właścicielom M1 Mac korzystanie z oprogramowania Parallels. W połączeniu z wersją systemu Windows opartego na Arm, która jest dostępna za pośrednictwem programu Windows Insider, można uruchomić system Windows na komputerze Mac z systemem Arm.

Windows na M1 Mac – testowanie systemu z Parallels 16

W naszym najnowszym filmie na YouTube zainstalowaliśmy Parallels na ‌M1‌ Macu i przetestowaliśmy system Windows, ale nie poszło gładko. Kiedy po raz pierwszy konfigurowaliśmy Parallels na komputerze Mac M1, działał, ale po około godzinie pojawiały się błędy podczas próby uruchomienia systemu Windows. Ciągle zawieszal sie, a występ był fatalny.
Dzięki odrobinie majsterkowania i pomocy w rozwiązywaniu problemów, udało nam się sprawić, że działa wystarczająco dobrze, aby przetestować. Parallels na ‌M1 is Mac jest dostępny jako Technical Preview, a system Windows można zainstalować tylko za pośrednictwem programu Windows Insider, więc żadna z tych wersji nie jest wersją oprogramowania. Biorąc pod uwagę, że pracujemy z oprogramowaniem w wersji beta, które jest nadal w fazie rozwoju, nie jest zaskakujące, że istnieją problemy, które należy rozwiązać, a każdy, kto chce przetestować system Windows na Macu „M1” za pośrednictwem Parallels, powinien spodziewać się poradzenia sobie z błędami.

via macrumors

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.