Jump to content
mac-forum.pl

Apple TV +: „Ted Lasso” koniec prawdopodobnie po 3 sezonie


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Ted Lasso to jeden z najpopularniejszych seriali w Apple TV +. W ciągu dnia byliśmy entuzjastycznie nastawieni do pierwszego sezonu i już nie możemy się doczekać drugiego sezonu. Trzeci sezon już zlecono, ale po tym serial, prawdopodobnie nie będzie już kontynuowany.

W wywiadzie twórca serialu – Bill Lawrence – dał do zrozumienia, że ​​serial ma się zakończyć po trzecim sezonie.

Apple TV +: „Ted Lasso” koniec prawdopodobnie po 3 sezonie

W „Ted Lasso” Jason Sudeikis gra trenera futbolu uniwersyteckiego z Kansas, który został zatrudniony jako trener profesjonalnej drużyny piłkarskiej w Anglii, chociaż nie ma doświadczenia w prowadzeniu drużyn piłkarskich.

Lawrence powiedział, że Ted Lasso raczej nie zobaczy sezonu 4. Podczas podcastu „Fake Doctors, Real Friends” twórca programu wyjaśnił gospodarzom Zachowi Braffowi i Donaldowi Faisonowi, że Ted Lasso nie cierpiał tak bardzo z powodu konieczności przewyższenia sukcesu poprzednich sezonów, jak w przypadku innych popularnych programów, takich jak „The Mandalorian” przez Disney +, ponieważ Ted Lasso został zaprojektowany, aby serial wreszcie się spełnił.

Lawrence zasugerował, że Sudeikis ma zobowiązania rodzinne, które uniemożliwiają dłuższy czas filmowania za granicą, co sprawia, że ​​czwarty sezon serialu jest bardzo mało prawdopodobny.

Drugi sezon Teda Lasso ma być kręcony od stycznia 2021 roku. Powinno to wtedy świętować swoją premierę w Apple TV + najwcześniej pod koniec 2021 roku.

via ComicBook

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.