Jump to content
mac-forum.pl

Nowy Apple TV skupiający się na grach ze zaktualizowanym pilotem podobno w 2021 roku


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Raporty o nowym Apple TV krążą już od jakiegoś czasu, teraz Bloomberg powtórzył, że Apple ma nowy Apple TV, który pojawi się w 2021 roku z ulepszonym pilotem i innymi zmianami.

Nowy Apple TV skupiający się na grach ze zaktualizowanym pilotem podobno w 2021 roku

W swoim biuletynie, Mark Gurman podwoił dziś oczekiwania dotyczące nowego Apple TV w 2021 roku. Mówi się, że nowy Apple TV ma ulepszonego pilota, nowy procesor i skupia się na grach:

Na przyszły rok Apple planuje zmodernizowane pudełko z silniejszym naciskiem na gry, zaktualizowanym pilotem i nowym procesorem. Te zmiany naprawią niektóre problemy z Apple TV Box, ale produkt będzie musiał wykonać kolejny duży skok – podobny do zmian z 2015 roku – aby pozostać konkurencyjnym na dłuższa perspektywe.

Bloomberg już wcześniej informował, że jedną ze zmian pojawiających się w pilocie Apple TV będzie integracja z aplikacją Find My. Umożliwiłoby to użytkownikom zlokalizowanie pilota w przypadku jego zaginięcia, podobnie jak podczas próby odnalezienia zgubionego iPhone’a lub iPada. Siri Remote był punktem spornym w ciągu ostatnich kilku lat i nie jest jasne, jakie inne zmiany Apple może wprowadzić w Apple TV 2021.

Inne raporty wskazują, że Apple testuje ulepszone modele Apple TV z procesorem A14 w środku. Nowy Apple TV może również obsługiwać ekskluzywne gry Apple Arcade, które nie byłyby dostępne w istniejących modelach Apple TV.

Dowody na nowe odświeżenie sprzętu Apple TV krążą od jakiegoś czasu w kodzie iOS. Z ciągłych raportów z wiarygodnych źródeł, takich jak Bloomberg, dowodów w iOS i trzech lat od ostatniej aktualizacji, wygląda na to, że w końcu możemy być u progu nowego Apple TV w 2021 roku.

Jak może wyglądać nowy Apple TV i towarzyszące mu aktualizacje tvOS?. Daj nam znać, co jest na Twojej liście życzeń Apple TV w komentarzach!

via 9to5mac

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.