Jump to content
mac-forum.pl

Bundesliga Live by DAZN tylko 0,99 EUR miesięcznie dla klientów Amazon Prime


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

W zeszłym miesiącu Amazon zaoferował swoim klientom Prime Eurosport po okazyjnej cenie 0,01 EUR na sezon. Jednak ta oferta została wyprzedana w ułamku sekundy. Teraz jest podobna promocja, która nie jest już tak atrakcyjna, ale nadal można ją uznać za okazja. Klienci Prime mogą subskrybować Eurospot Player jako kanał Prime Video za jedyne 0,99 EUR miesięcznie (przez 6 miesięcy).

Bundesliga na żywo: Eurosport Player tylko 0,99 euro miesięcznie

Amazon oferuje tak zwane kanały główne. Oznacza to, że możesz subskrybować kanały telewizyjne za miesięczną opłatą. Między innymi możesz subskrybować odtwarzacz Eurosport. W tym kontekście Bundesliga powinna być przedmiotem szczególnego zainteresowania.

Motto brzmi: „Bundesliga na żywo przez DAZN na Eurosporcie 2 HD Extra”. Możesz więc oglądać 1. Bundesligę w piątek wieczorem, niedzielne mecze o 13.30 i poniedziałkowe mecze na żywo.

Oprócz piłki nożnej gracz Eurosportu pokazuje również wiele innych wydarzeń sportowych. Gracz Eurosportu oferuje kolarstwo, snooker, tenis, motocross, squash, narciarstwo alpejskie i wiele więcej. Cena specjalna obowiązuje przez 6 miesięcy. Jeśli nie jesteś zainteresowany Eurosport Playerem, możesz go anulować w dowolnym momencie, aby uniknąć dalszych kosztów. Po upływie siedmiu miesięcy należy zapłacić 5,99 EUR miesięcznie lub 49,99 EUR rocznie.

Oferta jest ważna tylko przez krótki czas i az do wyczerpania zapasów.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.