Jump to content
mac-forum.pl

Apple zamyka kolejne sklepy w Kalifornii i Londynie


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Nowe ograniczenia dotyczące COVID-19 zmusiły również Apple do zamknięcia lokalnych sklepów w wielu lokalizacjach. Po tym, jak sklepy Apple w Niemczech zostały już tymczasowo zamknięte, 9to5Mac informuje, że sklepy Apple w Kalifornii i Londynie będą teraz musiały zostać zamknięte.

Apple zamyka kolejne sklepy

Po tym, jak liczby zachorowan na korona utrzymały się na wysokim poziomie w ostatnich tygodniach, a ostatnio ponownie wzrosły, wiele rządów zareagowało i nakazało surowsze przepisy i tymczasowe zamknięcia dla detalistów. W tym kontekście Apple ogłosił w ten weekend zamknięcie wszystkich oddziałów w Kalifornii i Tennessee, uzupełniając zamknięcie kilkunastu oddziałów w Los Angeles ogłoszone 18 grudnia.

Sklepy Apple, które podlegają nowym ograniczeniom „Tier 4” w Wielkiej Brytanii, również zostaną zamknięte 20 grudnia. Bardziej rygorystyczne wytyczne dotyczą 15 lokalizacji w Londynie i jednego sklepu w Walii. Dwa sklepy Apple w Meksyku i Brazylii również zostaną tymczasowo zamknięte. Wszystkie cztery lokalizacje przeszły na usługę Express Storefront Service w zeszłym tygodniu.

401 z 509 oddziałów Apple na całym świecie jest obecnie nadal otwartych. Większość otwartych lokalizacji ogranicza się do odbierania zamówień online ze sklepu Express Store i pomocy technicznej Genius.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.