Jump to content
mac-forum.pl

HomePodOS 14.4 beta 1 dodaje interfejs użytkownika i funkcje dla układu U1 w HomePod mini.


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Wersja beta systemu iOS 14.4, która została wczoraj wprowadzona, nie wydaje się zawierać żadnych nowych funkcji, ale towarzysząca wersja beta HomePod 14.4 wprowadzi nową funkcjonalność HomePod mini, która wykorzystuje ultraszerokopasmowy układ U1 w urządzeniu.

HomePodOS 14.4 beta 1 dodaje interfejs użytkownika i funkcje dla układu Homepod mini U1

Oprogramowanie ‌HomePod‌ beta nie jest udostępniane programistom, takim jak oprogramowanie iOS i macOS, a zamiast tego jest dostarczane ograniczonej liczbie testerów wybranych przez Apple. Jeden z tych testerów podzielił się szczegółami na Reddit wraz ze zrzutami ekranu.

Kiedy pojawił się HomePod mini, Apple powiedział, że aktualizacja jeszcze w tym roku przyniesie efekty wizualne, dźwiękowe i dotykowe podczas przesyłania utworów z jednego urządzenia do drugiego. Spersonalizowane sugestie dotyczące słuchania są również zaprojektowane tak, aby pojawiały się na iPhonie obok ‌HomePod mini‌, wraz z natychmiastowymi elementami sterującymi dostępnymi bez konieczności odblokowywania ‌iPhone.

AlclnZT
zdjecie: kyemaloy14
AlclnZT 1
zdjecie: kyemaloy14

Ta funkcja sprawi, że przekazywanie połączeń będzie szybsze i bardziej niezawodne w przypadku HomePod mini i iPhone’a 11 lub iPhone’a 12, z których wszystkie są wyposażone w układy U1, które pozwalają urządzeniom lepiej zrozumieć, gdzie się znajdują względem siebie.

Zrodlo: macrumors

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.