Jump to content
mac-forum.pl

App Clip – programiści mogą teraz generować kody


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

App Clips zostały wprowadzone w systemie iOS 14 jako nowy sposób korzystania z niektórych części aplikacji bez konieczności pobierania ich w całości na iPhone’a lub iPada. Podczas gdy użytkownicy mogli już wypróbować klipy aplikacji za pośrednictwem adresów URL, tagów NFC lub kodów QR, Apple oferuje teraz programistom opcję generowania indywidualnych kodów klipów aplikacji.

Dzięki App Clips Apple w iOS 14 oferuje opcję wywołania lite app. Na przykład użytkownik może szybko zapłacić za posiłek lub wypożyczyć skuter, skanując specjalny kod klipu aplikacji, pobierając niewielką część aplikacji innej firmy ze sklepu z aplikacjami i finalizując transakcję. Pełne pobranie aplikacji nie jest konieczne. Proces jest uruchamiany przez aplikację aparatu, tag NFC, baner Safari, łącze do wiadomości lub kartę miejsca w Mapach i jest zgodny z narzędziami platformy, takimi jak Apple Pay i „Zaloguj się przez Apple”.

App Clips Apple – programiści mogą teraz generować kody

Programiści mogą teraz generować własne kody klipów aplikacji dla swoich aplikacji. Użytkownicy mogą wtedy uzyskać dostęp do aplikacji Clips, po prostu kierując aparat na kod. Według Apple nowe kody klipów aplikacji można generować w App Store Connect lub za pomocą App Clip Code Generator. Oczywiście przy założeniu, że aplikacja oferuje już obsługę klipów aplikacji.

app clip
zdjecie: apple

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.