Jump to content
mac-forum.pl

Apple wypuszcza zwiastun 2 sezonu 'Dickinson'


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Dickinson jest z pewnością nieco wyjątkowy. W październiku Apple potwierdziło, że Dickinson podejmie sequel Apple TV + 8 stycznia 2021 roku. Oficjalny zwiastun jest już dostępny.

Apple  wypuscil zwiastun drugiego sezonu „Dickinson”

Od rozpoczęcia drugiego sezonu Dickinson na Apple TV + dzieli nas około miesiąca. Półgodzinny serial komediowy analizuje ograniczenia społeczne, role płciowe i rodzinę z perspektywy zbuntowanej młodej poetki Emily Dickinson. Napisany i stworzony przez Alenę Smith, serial jest historią o dojrzewaniu, której akcja toczy się w XIX wieku, w której Emily jest nieoczekiwaną bohaterką.

Aby skrócić okres oczekiwania do początku stycznia, Apple opublikowało teraz oficjalny zwiastun kontynuacji Dickinson. Apple nie wybrało dzisiejszej daty przypadkowo. Amerykańska ikona literatury Emily Dickinson obchodziła swoje urodziny 10 grudnia, a 11 grudnia główna aktorka Hailee Steinfeld świętuje swoją kolebkę.

Drugi sezon „Dickinson” opowiada o Emily Dickinson (Steinfeld), kiedy zostaje wyjęta z prywatnego życia literackiego i wtykana w oczy publiczności, zmagając się z poczuciem, że pogoń za sławą może być dla niej niebezpieczną grą.

Pierwsze trzy odcinki porywającego i nieoczekiwanego dziesięcioodcinkowego sezonu, opowiadającego o życiu młodej amerykańskiej poetki przed jej czasem, zostaną wyemitowane wyłącznie w Apple TV + na całym świecie w piątek, 8 stycznia. Następnie w każdy piątek co tydzień będzie miał premierę nowego odcinka.

Swoją drogą: Apple zleciło już trzeci sezon Dickinsona.

via macrumors

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.