Jump to content
mac-forum.pl

Amazon Prime Video zostaje uruchomione na Sky Q – Sky Ticket jest dostępny na urządzeniach Fire TV


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Na początku nowego tygodnia, w samą porę na Boże Narodzenie, Amazon i Sky ogłosiły partnerstwo w celu połączenia najlepszej rozrywki w jednym miejscu.

Amazon i Sky ogłaszają długoterminową współpracę

Amazon i Sky ogłosiły nowe długoterminowe partnerstwo, w ramach którego od 14 grudnia Prime Video zostanie uruchomiony na urządzeniach Sky Q, Sky Ticket i NOW TV w całej Europie, a aplikacje NOW TV i Sky Ticket będą również dostępne na kompatybilnych urządzeniach Fire TV i Fire TV Edition Smart TV będą dostępne.

Aplikacja Prime Video zostanie uruchomiona 14 grudnia na urządzeniach NOW TV w Wielkiej Brytanii, Irlandii i we Włoszech oraz na urządzeniach Sky Ticket w Niemczech.

Aplikacja NOW TV zostanie uruchomiona 14 grudnia w wybranych telewizorach Fire TV i Fire TV Edition Smart TV w Wielkiej Brytanii, a we Włoszech i Irlandii na początku 2021 r.

W Niemczech Sky Ticket będzie dostępny na kompatybilnych urządzeniach Fire TV i telewizorach Smart TV Fire TV Edition w pierwszej połowie 2021 roku.

Po prostu ciesz się Prime Video na Sky Q.Klienci Sky Q mogą łatwo znaleźć Prime Video, otwierając aplikację za pomocą polecenia głosowego „Uruchom Prime Video” i łącząc w ten sposób odbiornik Sky Q z istniejącym członkostwem Prime. Prime Video znajdzie się również w sekcji Aplikacje, a strona główna Sky Q będzie zawierać to, co najlepsze z Sky i Netflix, a także Amazon Originals. Klienci mogą również oczekiwać jeszcze głębszej integracji Prime Video w 2021 roku.

Klienci Sky, którzy nie są lub nie byli jeszcze klientami Prime, mogą zarejestrować się za pośrednictwem aplikacji Amazon Prime Video, aby otrzymać bezpłatną 30-dniową wersję próbną Prime Video.

Sky Ticket na urządzeniach Amazon Fire TV

Aplikacja Sky Ticket będzie dostępna w Niemczech od 2021 roku na kompatybilnych urządzeniach Fire TV i telewizorach Smart TV Fire TV Edition. Klienci Sky Ticket mogą po prostu pobrać aplikację i zalogować się, aby uzyskać dostęp do najnowszych Sky Originals, ekskluzywnych seriali HBO i Showtime, przebojów filmowych w Sky i najlepszych wydarzeń sportowych na żywo.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.