Jump to content
mac-forum.pl

Zwięzła recenzja iPhone 11 Pro


Makowy
 Share

Recommended Posts

Chciałbym podzielić się z Wami kilkoma spostrzeżeniami na tematu telefonu Apple iPhone 11 Pro, którego jestem posiadaczem od września.

Zakupiłem go, ponieważ mój sędziwy już iPhone 6s wyzionął ducha i postanowił przejść na emeryturę. Czy z perspektywy czasu uważam, że był to trafiony zakup? W znacznej mierze tak, chociaż nie jest to produkt pozbawiony wad. Jest niesamowicie szybki, posiada przepiękny ekran OLED wyświetlający idealne czernie i aparat najwyższych lotów, wykonujący zapierające dech w piersiach ujęcia nocne. Ponadto… bateria! Telefon jest w stanie wykręcić na jednym ładowaniu około 8-10 godzin na ekranie na Wi-Fi i 6-8 godzin na LTE. Jeśli dodać do tego szybką ładowarkę, problem braku energii można uznać za niebyły. Jeżeli chodzi o wady, to telefon naprawdę lubi się nagrzać, często do wręcz nieprzyjemnych wartości. Zgłaszałem ten problem nawet do serwisu Apple, ale urządzenie przeszło pomyślnie wszystkie testy, więc po prostu ten typ tak ma. Innych problemów nie zaobserwowałem.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

 Tez posiadam iPhone 11 Pro i jestem bardzo zadowolony. Bateria trzyma naprawdę długo jeżeli weźmiemy pod uwagę wielkość baterii. Co do nagrzewania, to nie zgadzam, czasami bez powodu sie nagrzewa, ale ogólnie jak nie ma telefon w etui to nie az tak mocno tego nie odczuwa. Jedynie kondycja baterii spadła u mnie do 97 % a telefon posiadam od października ubiegłego roku. Ale jeśli spojrzę na telefon mojej kobiety, który posiadania od końca grudnia 19 to pokazuje u niej 98% kondycji baterii.  Mowa tutaj o iPhone 11, to nie jest tak zle. 

 

A jak widac coconutBattery pokazuje inne dane.

Zrzut ekranu 2020-05-27 o 16.57.42.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.