Jump to content
mac-forum.pl

tvOS 14.3 dla modeli Apple TV czwartej i piątej generacji


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Apple udostępniła dzisiaj tvOS 14.3, czwartą aktualizację systemu operacyjnego tvOS 14, która została wydana po raz pierwszy 16 września. TvOS 14.3 pojawił się ponad miesiąc po wydaniu tvOS 14.2.

tvOS 14.3, który jest bezpłatną aktualizacją, można pobrać bezprzewodowo za pośrednictwem aplikacji Ustawienia na „Apple TV”, przechodząc do opcji System> Aktualizacja oprogramowania. Właściciele ‌‌‌‌Apple TV‌‌‌‌, którzy mają włączone automatyczne aktualizacje oprogramowania, zostaną automatycznie zaktualizowani do tvOS 14.3.

tvOS 14.3 dla modeli Apple TV czwartej i piątej generacji

Aktualizacja zapewnia obsługę Apple Fitness +, nowej subskrypcji programu treningowego firmy, która wykorzystuje Apple Watch do śledzenia treningów, a nowa aplikacja Fitness pojawi się na ‌Apple TV‌ po aktualizacji do tvOS 14.3.

Firma Apple nie udostępnia szczegółowych informacji o wydaniu większości swoich aktualizacji tvOS, więc możemy nie być w stanie określić, co jeszcze jest nowego w aktualizacji oprogramowania. Apple udostępnia niektóre szczegóły dotyczące tvOS za pośrednictwem dokumentu wsparcia tvOS, ale informacje są często ograniczone.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.