Jump to content
mac-forum.pl

Apple Fitness + dostępne


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Apple Fitness + właśnie wystartował. Daje to użytkownikom Apple w Australii, Kanadzie, Irlandii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii i USA możliwość subskrypcji usługi Apple Fitness. W Polsce usługa jest obecnie niedostępna.

W zeszłym tygodniu Apple stało się specyficzne i ogłosiło uruchomienie Apple Fitness + na dziś, w poniedziałek (14 grudnia 2020 r.). Kilka chwil temu Apple wypuściło iOS 14.3 i iPadOS 14.3, watchOS 7.2, tvOS 14.3 i macOS Big Sur 11.1, zwiastując początek Apple Fitness +.

Apple Fitness + dostępne

Nowa subskrypcja Apple Fitness w inteligentny sposób integruje wskaźniki z Apple Watch, które użytkownicy mogą wizualizować bezpośrednio na swoim iPhonie, iPadzie lub Apple TV, i oferuje wyjątkowe, spersonalizowane doświadczenie treningowe.

Każdy, od początkujących do oddanych sportowców, może uzyskać dostęp do treningów w stylu studyjnym, oferowanych przez inspirujących trenerów i wzmocnionych motywacją muzyki renomowanych artystów. Ułatwia to użytkownikom trenowanie w dowolnym miejscu i czasie.

Apple Fitness + wprowadza na rynek 10 najpopularniejszych rodzajów ćwiczeń, w tym trening interwałowy o wysokiej intensywności (HIIT), trening siłowy, joga, taniec, core, jazda na rowerze, bieżnia (do biegania i chodzenia), wiosłowanie i uważne uspokojenie. Treningi są napędzane inspirującą muzyką najlepszych obecnych artystów, zaprojektowaną tak, aby motywować użytkowników od początku do końca.

Apple określa iOS 14.3, watchOS 7.2, iPadOS 14.3 i tvOS 14.3 jako wymaganie dla Apple Fitness +. W przypadku użytkowników Apple Watch Apple Fitness + automatycznie pojawi się jako nowa karta w aplikacji Fitness na iPhonie. Aplikację fitness na iPada można pobrać z App Store.

Aplikacja Fitness automatycznie pojawi się na Apple TV po uaktualnieniu do tvOS 14.3. Apple Fitness + jest dostępny jako subskrypcja za 9,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie. Usługa Fitness + jest również objęta członkostwem Apple One Premier (29,99 USD miesięcznie).

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.