Jump to content
mac-forum.pl

Apple uruchamia program wymiany modułu wyświetlacza iPhone’a 11 na wypadek problemów z dotykiem


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Apple informuje, że producent uruchamia program wymiany modułu wyświetlacza iPhone’a 11 na wypadek problemów z dotykiem. Jeśli dotyczy to Twojego urządzenia, to Apple oferuje bezpłatną wymianę.


Okazuje sie, że niewielki procent wyświetlaczy iPhone’a 11 może przestać reagować na dotyk z powodu problemu z modułem wyświetlacza. Mówi się, że urządzenia, których dotyczy ten problem, zostały wyprodukowane między listopadem 2019 r. a majem 2020 r.

 

Apple uruchamia program wymiany modułu wyświetlacza iPhone’a 11 na wypadek problemów z dotykiem

W nowo utworzonej witrynie serwisowej możesz użyć numeru seryjnego, aby sprawdzić, czy Twoje urządzenie kwalifikuje się do tego programu. Jeśli tak, Apple lub autoryzowany serwis Apple zaoferuje bezpłatną usługę.

 

Apple może oferować naprawy tylko w kraju lub regionie, w którym dokonano zakupu. W przypadku urządzeń iPhone 11 zakupionych w państwie członkowskim EOG usługa jest dostępna we wszystkich państwach członkowskich EOG. Jeśli uważasz, że problem dotyczy Twojego iPhone’a 11 i został już naprawiony na własny koszt, możesz skontaktować się z firmą Apple w celu uzyskania zwrotu kosztów.

 

Jeśli Twój iPhone 11 ma jakiekolwiek uszkodzenia, które utrudniają wykonanie naprawy, na przykład pęknięty ekran, problem ten należy rozwiązać przed przystąpieniem do serwisu. W niektórych przypadkach dodatkowa naprawa może wiązać się z kosztami.

 

Program obejmuje urządzenia iPhone 11, których dotyczy problem, przez 2 lata po pierwszej sprzedaży detalicznej urządzenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.