Jump to content
mac-forum.pl

iPhone 12 ma problemy z zasięgiem 5G i LTE


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Wiele raportów o zerwaniu łączności 5G i LTE pojawiło się na Reddicie, na forach wsparcia Apple, gdzie wiele osób ma problemy z zasięgiem.

 

Kilku użytkowników zgłasza nagłą utratę wszystkich pasków odbioru i wyświetlenie komunikatu „brak usługi” na swoim iPhonie 12, pomimo przebywania w obszarze zasięgu sieci i braku problemów z łącznością na innych urządzeniach, a wersja iOS nie wydaje się mieć znaczenia.

 

Kilku użytkowników skontaktowało się ze wsparciem technicznym Apple lub ich operatorem i istnieje sugestia, że problem może być związany ze sposobem, w jaki iPhone 12 przełącza się między wieżami komórkowymi. IPhone'y, których dotyczy problem, podobno przechodzą wszystkie testy diagnostyczne Apple, a włączanie i wyłączanie trybu samolotowego wydaje się korygować utracony odbiór sygnału dla niektórych, ale nie dla wszystkich użytkowników.

 

Czy widziałeś podobne nagłe zerwanie połączeń na swoim iPhonie 12 bez wyraźnego powodu? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.