Jump to content
mac-forum.pl

Czy warto subskrybować Apple TV+?


Makowy
 Share

Recommended Posts

spacer.png

źródło: apple.com

 

Apple TV+ to względnie młoda usługa, która zadebiutowała jesienią 2019 roku. Z założenia ma ona stanowić bezpośrednią konkurencję dla usług oferowanych przez Netflixa i HBO (HBO GO). Czy warto jednak zostać jej subskrybentem? Zainteresować się nią powinny przede wszystkim osoby, które niedawno zakupiły nowe urządzenie Apple. Firma bowiem każdemu nowemu posiadaczowi urządzenia iPhone, iPad, iPod touch, Apple TV 4K / HD i Mac wręcza darmową roczną subskrypcję. A to całkiem sporo, bo poza promocją usługa kosztuje 24,99 PLN miesięcznie. To sporo taniej od Netflixa i tyle samo co HBO GO, jednak należy liczyć się z faktem, że oferta Apple jest póki co mocno ograniczona (26 pozycji). Trzeba natomiast przyznać, że produkcje Apple są naprawdę dobrej jakości i otrzymują wysokie noty (The Morning Show, W obronie syna, See). Czy więc warto? Jeśli otrzymałeś usługę za darmo, odpowiedź jest oczywista. Jeśli musisz za nią zapłacić (pierwsze siedem dni jest za darmo), to warto się nią zainteresować choćby dla kilku porządnych produkcji. Subskrypcję możesz bowiem w każdej chwili anulować.

Korzystacie z Apple TV Plus? Jakie są Wasze doświadczenia z tą platformą streamingową?

Edited by Makowy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wedlug mnie to sie na dzień dzisiejszy nie opłaca korzystać z tej usługi. To już lepiej Netflix, gdzie jest więcej seri i filmów do wyboru. Apple TV nie proponuje na dzień dzisiejszy nic ciekawego, za co trzeba płacić. 

Edited by Sabinka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.