Jump to content
mac-forum.pl

Ładowarka MagSafe Duo do iPhone’a 12 i Apple Watch już w sprzedaży


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Apple rozpoczęła dziś sprzedaż ładowarki MagSafe Duo, która została ogłoszona wraz z nowymi modelami iPhone’a 12 w październiku.

 

Wyceniony na 679 złotych, ‌MagSafe‌ Duo oferuje krążek ładujący ‌MagSafe‌ do iPhone 12‌, 12 Pro, 12 Pro Max i 12 mini, wraz z ładowarką Apple Watch.

 

Chociaż akcesorium zostało ogłoszone w październiku i zostało wymienione jako dostępne wkrótce, nie było jasne, kiedy zostanie wprowadzone na rynek. Zamówienia złożone dzisiaj zostaną dostarczone już w piątek 3 grudnia po wysłaniu i nie są jeszcze dostępne do odbioru w sklepach detalicznych.

 

Przed zakupem warto zauważyć, że ‌MagSafe‌ Duo nie jest w stanie naładować modelu ‌iPhone 12‌ przy pełnych 15 watów obsługiwanych przez samodzielną ładowarkę ‌MagSafe‌. Zamiast tego jest w stanie ładować z maksymalną mocą 14 W po sparowaniu z odpowiednią ładowarką.

 

Pomimo wysokiej ceny, „MagSafe” Duo nie jest dostarczany z zasilaczem. Przy użyciu zasilacza USB-C o mocy 20 W firmy Apple może ładować iPhone’a do 11 W, a z zasilaczem USB-C o mocy 27 W lub wyższej, ładuje się z wyżej wymienionym 14 W.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.