Jump to content
mac-forum.pl

Shazam oferuje do 5 miesięcy bezpłatnej subskrypcji Apple Music dla nowych użytkowników


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

W zeszłym roku Apple zaoferowało użytkownikom iOS świetną ofertę świąteczną z maksymalnie sześciomiesięczną subskrypcją Apple Music za darmo. Firma po raz kolejny prowadzi podobną kampanię, ale teraz oferuje do pięciu miesięcy darmowej subskrypcji dla nowych użytkowników.

 

5 miesięcy bezpłatnej subskrypcji Apple Music

 

Apple Music już oferuje bezpłatny okres próbny dla nowych użytkowników, ale teraz możesz otrzymać pięć miesięcy Apple Music bez płacenia, jeśli nigdy wcześniej nie subskrybowałeś tej usługi. Sposób na bezpłatne miesiące subskrypcji Apple Music jest podobny do tego, co Apple zrobiło w 2019 roku.

 

Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać Shazam na swojego iPhone’a lub iPada, a następnie zidentyfikować dowolny utwór, dotykając ikony Shazam w aplikacji. Gdy to zrobisz, zobaczysz opcję odtwarzania utworu w Apple Music.

Dotknij go, a Shazam zaoferuje Ci do pięciu miesięcy subskrypcji Apple Music za darmo, jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z usługi strumieniowej Apple. Według niektórych użytkowników w ustawieniach Shazam można również znaleźć baner oferujący przedłużony okres próbny Apple Music.

 

Firma Apple potwierdziła umowę na stronie Shazam w App Store. Oferta ważna do 17 stycznia 2021 r.

Shazam możesz pobrać za darmo w App Store. Daj nam znać w komentarzach poniżej, czy udało Ci się uzyskać specjalną ofertę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.