Jump to content
mac-forum.pl

M1 Mac - problemy z łącznością Bluetooth


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Wielu właścicieli M1 Mac zgłasza problemy z łącznością Bluetooth na nowych komputerach, zaczynajac od sporadycznych rozłączeń urządzeń peryferyjnych po całkowicie niedziałające połączenia Bluetooth.

Niektórzy użytkownicy modeli M1 MacBook Air, M1 MacBook Pro 13-calowy i M1 Mac mini różnie widzą problemy zarówno z akcesoriami innych firm, jak myszy Bluetooth, klawiatury i słuchawki, jak również z produktami Apple, takimi jak AirPods, Magic Mouse i Magic Keyboard.

Właściciele M1 zabrali się na fora MacRumors i Reddit, aby omówić usterki, a właściciele Mac mini‌ wydają się być najbardziej dotknięci, a problemy są spotęgowane przez fakt, że wiele osób korzysta z bezprzewodowych urządzeń peryferyjnych do interakcji z komputerem Mac w celu zwolnienia dostępnych portów .

M1 Mac – problemy z łącznością Bluetooth

Jeden użytkownik zgłosił identyczne problemy po otrzymaniu urządzenia zastępczego od Apple, podczas gdy inny użytkownik był w stanie pomyślnie podłączyć swoje akcesorium Logitech za pomocą dołączonego klucza sprzętowego Unifying Receiver Bluetooth. Jednak nadal nie wiadomo, czy jest to problem z oprogramowaniem, czy coś głębszego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.