Jump to content
mac-forum.pl

Skórzany futerał z MagSafe do iPhone’a 12 | 12 Pro dostepny w sklepie Apple


Recommended Posts

  • Administrators

Wyceniony na 629,00 zł, skórzany futerał posiada wycięcie z przodu, które wyświetla czas, i jest wyposażony w pasujący skórzany pasek. Według Apple jest on wykonany ze specjalnie garbowanej i wykończonej europejskiej skóry, która jest miękka w dotyku i z czasem pokrywa się patyną.

Futerał ściśle przylega do iPhone’a, chroniąc go przed zadrapaniami i upadkami. Wewnątrz znajduje się kieszeń na kartę kredytową lub dowód osobisty, a ładowanie jest możliwe połączenie iPhone’a w futerale z ładowarką MagSafe. Apple ostrzega, że podobnie jak w przypadku etui skórzanych, mogą pojawić się marszczenia, ślady użytkowania lub patyna. Interakcje z akcesoriami MagSafe pozostawią delikatne odciski.

Apple sprzedaje pokrowiec skórzany w kolorach bałtycki błękit, różowy cytrus, naturalny brąz i czerwony (PRODUCT) RED. Jest dostępny dla wszystkich czterech modeli ‌iPhone 12‌, a zamówienia złożone dziś będą realizowane od połowy grudnia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.