Jump to content
mac-forum.pl

Druga wersja beta systemu iOS 14.3 i iPadOS 14.3 dla programistów i publicznych testerów


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

iOS i iPadOS 14.3 można pobrać przez Apple Developer Center lub bezprzewodowo po zainstalowaniu odpowiedniego profilu programisty. Publiczni beta testerzy mogą pobrać aktualizację po zainstalowaniu profilu z witryny beta testów Apple.

Aktualizacja iOS 14.3 przenosi format ProRAW do iPhone’a 12 Pro i 12 Pro Max. ProRAW jest przeznaczony dla tych, którzy wolą robić zdjęcia w formacie RAW, ale chcą również korzystać z danych potoku obrazu Apple, takich jak redukcja szumów i regulacja ekspozycji wielu klatek.

Funkcję ProRAW można włączyć w sekcji Aparat w aplikacji Ustawienia dla tych, którzy zainstalowali wersję beta systemu iOS 14.3 na nowym iPhonie 12 Pro lub Pro Max. Po włączeniu w prawym górnym rogu aplikacji aparatu znajduje się przełącznik RAW, który można dotknąć, aby go wyłączyć lub włączyć. Zdjęcia zrobione za pomocą ProRAW mają rozmiar 25 MB.


 

Jeśli masz kontroler bezprzewodowy PlayStation 5 DualSense lub kontroler Amazon Luna, który współpracuje z nową usługą przesyłania strumieniowego Amazon, te kontrolery powinny teraz być w stanie połączyć się z iPhonem i iPadem.

5E31D907-920C-4F84-82D0-06DDC4DDBCAC.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.