Jump to content
mac-forum.pl

MacBook Air 2020 - jak wyczyścić klawiaturę ?


withnoname
 Share

Recommended Posts

Cześć wszystkim. Pisze z takim pytaniem, mój macbook ma jeszcze tą roczna gwarancje od apple, ale niestety za sprawką kota i soku zakleiło mi się kilka przycisków na klawiaturze, nie są to specjalnie używane klawisze, ale strasznie mnie to irytuje. Zastanawiam się czy iść do zwykłego serwisu kosztem gwarancji  czy do serwisu apple i zapłacić kilkakrotnie więcej. Trochę się obawiam serwisowania nie w applowskim serwisie, ale z drugiej strony nie uśmiecha mi się wydać 2k. Może macie jakieś rady jak ogarnąć sytuacje ? 

Link to comment
Share on other sites

  • dj3ryk changed the title to MacBook Air 2020 - jak wyczyścić klawiaturę ?
  • Administrators

Hejka, dopasowałem troszkę tytuł, żeby odrazu było wiadomo o co chodzi . Teraz co do klawiatury, jeśli chodzi o gwarancje to oczywiście oddałbym do serwisu Apple. Osobiście nie orientuje się jaka jest możliwość w MacBooku Air 2020 wyciąganie klawiszy bo powrócili do systemu nożycowego. Teraz niestety nie wiem w jakim ostatnim MacBooku było to wprowadzone, żeby np. zobaczyć na YouTube jak można osobne klawisze demontować żeby wyczyścić samemu. Jeśli serwis Apple za drogi, to wtedy jak już wspomniałeś może do renomowanego zwykłego serwisu podejść i dać zrobić. Dodałem filmik, możesz samemu spróbować, ale oczywiście nie śrubokrętem, czymś plastikowym bym polecał. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.