Jump to content
mac-forum.pl

iPhone 12 Pro Max ma mniejszą baterię niz 11 Pro Max


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

iPhone 12 Pro Max jest wyposażony w baterie o pojemności 3687 mAh, który jest o około 7% mniejszy niż bateria o pojemności 3969 mAh w telefonie iPhone 11 Pro Max, wedlug dokumentu opublikowanym przez TENAA, chiński odpowiednik FCC.

Dokumentacja regulacyjna, zauważona przez MacRumors, wymienia również iPhone’a 12 Pro Max z 6 GB pamięci RAM, jak widać w wynikach testów porównawczych z zeszłego tygodnia.

Apple przez lata zgłaszało wiele produktów do TENAA, a raporty wielokrotnie okazały się dokładne. Na przykład w zeszłym roku dokładne pojemności baterii i pamięci RAM w iPhonie 11, iPhonie 11 Pro i iPhonie 11 Pro Max pojawiły się w bazie danych na kilka dni przed przedstawieniem tych urządzeń. Plotka sugerowała również, że iPhone 12 Pro Max miał mieć baterię o pojemności 3687 mAh na początku tego roku.

Pomimo mniejszej baterii, dane techniczne Apple wskazują, że iPhone 12 Pro Max ma taką samą żywotność baterii jak iPhone 11 Pro Max, przy czym oba urządzenia zapewniają do 20 godzin odtwarzania wideo i do 80 godzin odtwarzania dźwięku.
Apple nigdy nie ujawnia pojemności baterii ani pamięci RAM w iPhone’ach, ale demontaze nowych urządzeń powinny potwierdzić te szczegóły w najbliższych dniach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.