Jump to content
mac-forum.pl

Bardzo zła jakość zdjęć iphone 11

wiki2000
 Share

Recommended Posts

Płakać mi się chce. Kupiłam iphone 11, i nie wiem co robić. Jakość zdjęć jest tragiczna, szczegóły są rozmazane dopiero po przybliżeniu cokolwiek widać. Zdjęcie po zrobieniu, bez przybliżenia wygląda kilkukrotnie gorzej niż robione iphone 8. Co mam robić? 

• Administrators

Witam serdecznie. Spytam czy kupiony jako nowy czy używany ? Jako pierwsze co bym zrobił, to wrócić do ustawien fabrycznych. Potem skonfigurować jako nowy telefon i wtedy zobaczyć czy nastąpiła jakaś zmiana. Jak to się robi, jest tutaj opisane. Zdjecia robione przy swietle dziennym czy wieczorem ??

https://support.apple.com/pl-pl/HT201274

Witam, mam podobny problem, tylko w iPhone 8. 
Kupiłam używany, był przywrócony do ustawień fabrycznych, potem weszła mi aktualizacja do iOS 14 i dziś przy robieniu zdjęć zobaczyłam, ze z apratem dzieje się coś dziwnego. Tylny aparat często nie otwiera się (czarne tło lub rozmazane tło z przedniego), zaś przedni z bliska robi zdjęcia wyraźne, a gdy troszkę oddalam rękę  to cała twarz i wszystko na około jest już rozmazane, bez jakiejkolwiek możliwości wyostrzenia (zdjęcia przy świetle dziennym). Jestem załamana, bo to połowa funkcjonalności mi odpada, jeśli te aparaty w ogóle nie będą działać lub robić zdjęcia, na których nic nie widać. Moze ktoś miał podobnie i uda się to naprawić? 
Pozdrawiam, 

Karolina

Edited by Klariisn

• Administrators

@Klariisn w Pani przypadku moze to byc rowniez problem o podlozu sprzetowym albo programowym.  Czarny ekran pojawiający się po włączeniu Aparatu to usterka.  Brzmi moze banalnie ale warto sprawdzić czy nic nie zasłania obiektywu kamery jak np. Etui itd. 

Najprostszym sposobem na porade z czarnym ekranem jest przełączenie między przednią a tylną kamerą. To czasem wystarczy, by ponownie móc robić zdjęcia.

Jeśli jednak to nie pomaga, kolejnym sposobem jest zamknięcie aplikacji aparatu a następnie ponowne jej uruchomienie. Innym rozwiązaniem problemu mozna rowniez zrobic restart iPhone’a poprzez naciśnięcie i przytrzymanie przez 10 sekund przycisku Home. Jeśli powyższe sposoby nie pomogą, to wydaje mi sie ze należy skontaktować sie z serwisem Apple lup podobnym. Moze ktos ma jakis inny pomysl ?

P.S. prosze nastepnym razem otworzyc nowy temat na Forum, oby sie te dwa w jednym nie zmieszaly ?

• Administrators

Hmm. A telefon jak był zresetowany do ustawień fabrycznych był instalowany na czysto czy z backupu ? iOS rozumiem jest najnowszy zainstalowany.

Wlasnie dzis ukazala sie aktualizacja iOS 14.1. Moze to poprawi cos

Edited by dj3ryk