Jump to content
mac-forum.pl

iPhone 12 Mini z bateria 2227 mAh, a iPhone 12 ma baterię 2815 mAh


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

iPhone mini ma najkrótszą żywotność baterii ze wszystkich iPhone’ów z serii iPhone’a 12 ze względu na niewielki rozmiar, ale Apple nie podał publicznych informacji o pojemności baterii. Z brazylijskich dokumentów wynika jednak, że iPhone 12 mini ma baterie o pojemnosci 2227 mAh.

Z tych samych informacji prawnych wynika, że iPhone 12 ma baterię o pojemności 2815 mAh, czyli mniejszą niż bateria w iPhone 11 ktora ma pojemnosc 3110 mAh.

Informacje te pochodzą od ANATEL, brazylijskiej Narodowej Agencji Telekomunikacyjnej, która certyfikuje nowe urządzenia elektroniczne. Lista została znaleziona przez brazylijską witrynę Tecnoblog, która twierdzi, że znalazła dokumentację wszystkich czterech nowych modeli iPhone’a. Informacje o pojemności baterii iPhone’a 12 Pro i Pro Max nie zostały jednak jeszcze udostępnione.

Istnieje możliwość, że ‌iPhone 12‌ i 12 Pro mają różne pojemności baterii, więc 12 Pro może mieć podobną baterię o pojemności 2775 mAh, co sprawi, że oba wycieki certyfikatów będą dokładne. Wcześniejsze certyfikaty sugerowały również, że ‌iPhone 12 Pro‌ Max miałby baterię o pojemności 3687 mAh, ale nie jest jeszcze jasne, czy to prawda.

Wydaje się, że Apple używa mniejszych baterii w tegorocznej ofercie iPhona w porównaniu z rokiem ubiegłym, ponieważ iPhone 11 Pro miał baterię o pojemności 3046 mAh, a iPhone 11 Pro Max o pojemności 3969 mAh.

Zarówno ‌iPhone 12‌, jak i 12 Pro oferują do 17 godzin odtwarzania wideo, do 11 godzin strumieniowego odtwarzania wideo i do 65 godzin odtwarzania dźwięku, podczas gdy ‌iPhone 12 Pro‌ Max do 20 godzin odtwarzania wideo, do 12 godzin na strumieniowe odtwarzanie wideo i do 80 godzin na odtwarzanie dźwięku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.