Jump to content
mac-forum.pl

Etui MagSafe i akcesoria do iPhone’a 12


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Po dzisiejszym ogłoszeniu iPhone’a 12 i ‌iPhone’a 12‌ Pro, Apple wprowadził do swojego sklepu internetowego nową kolekcję etui i akcesoriów. Główną cechą tych akcesoriów jest obsługa MagSafe na iPhonie 12.

 

iphone-12-magsafe-etui-300x130.jpg

Dzięki MagSafe, nowa linia etui automatycznie zatrzaskuje się z tyłu ‌iPhone 12‌ i ‌iPhone 12‌ Pro. Akcesoria do ładowania zrobią to samo, prowadząc do bardzo prostego ładowania do 15 W.

Kupujący powinni pamiętać, że akcesoria wymienione w tym artykule nie są jeszcze dostępne do kupienia i prawdopodobnie beda do sprzedazy w tym samym czasie, co zamówienia na iPhone’a w przedsprzedaży, począwszy od tego piątku w przypadku iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro. 6 listopada zamówienia w przedsprzedaży na iPhone 12‌ mini i ‌iPhone 12‌ Pro Max.

Na początek mamy silikonowe etui z MagSafe na iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro. Jest dostępny w kolorze dojrzala śliwkowa, kumkwat, zielonym cypryjskim, różowym cytrusowym, białym, czarnym i czerwonym (PRODUCT). Cena to 249 zlotych.

To samo silikonowe etui z MagSafe jest dostępne dla iPhone’a 12 Pro Max i iPhone’a 12 mini, w tych samych kolorach. Są również wycenione na 249 zlotych.

Przezroczyste etui z MagSafe jest dostępne dla iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro, iPhone’a 12 Pro Max oraz iPhone’a 12 mini. Jest wyceniony na 249 zl.

 

 

skorzany-portfel-magsafe-300x300.jpg

Nowością w tym roku jest skórzany portfel na iPhone’a z MagSafe w cenie 299,00 zł. Występuje w kolorach baltycki blekit, kalifornijski mak, naturalny braz i czarny.

Pozwala zawsze mieć pod ręką dokumenty i karty płatnicze.. Portfel skórzany z MagSafe nie jest jeszcze dostępny do kupienia.

Wreszcie podstawowa ładowarka MagSafe kosztuje 199 zl.

 

 

Ladowarka-MagSafe-300x300.jpg

Apple ogłosił również ładowarkę MagSafe Duo, która ma miejsce na iPhone’a 12 i Apple Watch, ale nie jest jeszcze dostępna na stronie Apple.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.