Jump to content
mac-forum.pl

MagSafe oferuje ładowanie 15 W


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Apple przedstawił dziś nowy krążek ładujący MagSafe, który jest przeznaczony do iPhone’a, a jego konstrukcja jest podobna do ładowarek indukcyjnych używanych w Apple Watch.

Nowe krążki ładujące MagSafe są w stanie ładować nowe modele iPhone’a 12 szybciej niż opcje ładowania oparte na Qi, oferując moc do 15 W.

Ładowarki bezprzewodowe oparte na Qi są nadal ograniczone do maksymalnie 7,5 W mocy ładowania, gdy są używane z urządzeniem Apple, więc ci, którzy szukają najszybszej opcji ładowania „bezprzewodowego”, będą musieli wybrać jedną z nowych ładowarek MagSafe.

Apple zaprojektował krążek do ładowania MagSafe w stylu Apple Watch do iPhone’a.

Strona produktowa nowej ładowarki sugeruje, że jest ona kompatybilna ze wszystkimi iPhone’ami od ‌iPhoneP 8, czyli wszystkimi modelami obsługującymi ładowanie bezprzewodowe, ale opis sugeruje, że szybsze ładowanie bezprzewodowe ogranicza się do nowych modeli.

Ładowarka MagSafe firmy Apple do iPhona będzie dostępna za 39 USD, a ceny nowej, podwójnej ładowarki na której można iPhone z Apple Watch lądować, są na razie nieznane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.