Jump to content
mac-forum.pl

iPhone 12 Pro o około 20-25% szybszy niż modele iPhone’a 11 Pro


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Wyniki testów porównawczych dla iPhone’a 12 Pro i iPhone’a 12 Pro Max zaczynają pojawiać się w Geekbench i na podstawie dotychczasowych wyników nowy chip A14 Bionic jest o ponad 20 procent szybszy niż jego poprzednik A13 w modelach iPhone’a 11 Pro.

Jeden z wyników dla iPhone’a 12 Pro to 1597 punktów dla jednordzeniowych i 4152 rdzeni, czyli o 26 procent szybciej niż średnie wyniki jednordzeniowe i wielordzeniowe iPhone’a 11 Pro wynoszące odpowiednio 1327 i 3289. Podobnie iPhone 12 Pro Max jest o około 20-25 procent szybszy niż iPhone 11 Pro Max, chociaż jak dotąd są tylko dwa wyniki.

 

iphone-12-pro-geekbench-benchmark-1030x5

Jak można się spodziewać, wydajność iPhone’a 12 Pro wydaje się być mniej więcej taka sama jak w nowym iPadzie Air, który jest również wyposażony w układ A14 Bionic. W jednym z wyników, na przykład, nowy iPad Air miał wyniki dla jednordzeniowych i wielordzeniowych odpowiednio 1583 i 4198.


Chip A14 Bionic jest najszybszym chipem w historii smartfonów i pierwszym, który został zbudowany w procesie 5-nanometrowym. Zintegrowany silnik neuronowy chipa został również podwojony z 8 do 16 rdzeni, dzięki czemu jest on nawet o 80 procent szybszy w zadaniach uczenia maszynowego, takich jak stosowanie technologii Deep Fusion w celu poprawy szczegółów na zdjęciach.

Zamówienia w przedsprzedaży na iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro rozpoczynają się jutro o 5 rano czasu pacyficznego, a następnie iPhone’a 12 mini i iPhone’a 12 Pro Max 6 listopada.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.