Jump to content
mac-forum.pl

MagSafe, powrót jako bezprzewodowa ładowarka do iPhone’a 12 ?


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Oprócz prognoz dotyczących iPhone’a i HomePod przed konferencja Apple „Hi, Speed”, leaker Weibo, Kang, podzielił się ciekawą informacja dotyczącą iPhone’a 12, która nie ma nic wspólnego z kolorami, cenami czy rozmiarami. Raczej ten dotyczy ładowania.

Wiem, o czym myślisz, i nie, to nie jest powrót AirPower. W każdym razie nie do końca. Kang twierdzi, że Apple przygotowuje się do wprowadzenia dwóch ładowarek bezprzewodowych podczas wtorkowego przedstawienia, która przywraca starą nazwę ładowania komputerów Mac: MagSafe. Według wycieku może pojawić się nowa ładowarka MagSafe i MagSafe Duo Charger, a także nowe etui MagSafe dla iPhone’a.

Użycie nazwy MagSafe przypuszczalnie odnosiłoby się do połączeń magnetycznych zapewniających prawidłowe połączenie z ładowarką. Ładowarki bezprzewodowe zazwyczaj mają jedną cewkę, która musi nawiązać połączenie z telefonem, więc magnesy przypuszczalnie przesuną telefon we właściwe miejsce na ładowarce i wyeliminują wszelkie nieprawidłowe ustawienie. Z postu nie wynika jasno, czy etui MagSafe będzie zawierało baterię, taką jak etui Smart Battery Case.

Nie jest jasne, jak drogie byłyby ładowarki lub czy działały by tylko z iPhonem 12. Apple oferował bezprzewodowe ładowanie swoich iPhone’ów od czasu iPhone’a 8 w 2017 roku, ale jeszcze nie dostarczył podstawki ani podkładki do ładowania bezprzewodowego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.