Jump to content
mac-forum.pl

iOS 14.2 sugeruje, że Apple nie dołączy słuchawek EarPods do pudełka z iPhonem 12


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Plotki sugerują, że modele iPhone’a 12 nie będą zawierały w zestawie zasilaczy ani słuchawek EarPod. Drobne poprawki w kodzie w iOS 14.2 najwyraźniej potwierdzają plan Apple dotyczący sprzedaży nowych urządzeń bez słuchawek EarPods.

W iOS 14 i wcześniejszych wersjach iOS jest wzmianka o zmniejszaniu narażenia na energię RF za pomocą dostarczonych słuchawek, czyli tego samego sformułowania, którego Apple używa od lat.

W iOS 14.2 to sformułowanie zostało zmodyfikowane. Pełny kod brzmi następująco:

Aby zmniejszyć narażenie na energię fal radiowych, użyj zestawu głośnomówiącego, takiego jak wbudowany zestaw głośnomówiący, słuchawki lub inne podobne akcesoria.

Wszystkie wcześniejsze wzmianki o słuchawkach zawierały słowo „dostarczone”, a celowe wyeliminowanie tego słowa w nowym kodzie zdecydowanie sugeruje, że Apple nie planuje „dostarczać” słuchawek z nadchodzącymi modelami iPhone’a 12.

Wzmianka o „dostarczonych słuchawkach” w ‌iOS 14‌ znajduje się na górze, a nowe sformułowanie bez słowa „dostarczone” na dole

Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, powiedział w maju, że modele iPhone’a 12 nie będą dostarczane z słuchawkami EarPods, a Apple zamiast tego planuje wprowadzić jakąś promocję na AirPods, aby zachęcić kupujących iPhone’a do zakupu tych właśnie słuchawek.

 

Zrodlo: appletalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.