Jump to content
mac-forum.pl

WatchOS 7.1 beta2


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators
IMG_5023-696x1187.png

Firma Apple udostępniła dziś pierwszą wersję beta nadchodzącej aktualizacji watchOS 7.1 dla programistów w celach testowych, dwa tygodnie po udostępnieniu pierwszej wersji beta i nieco ponad dwa tygodnie po wydaniu aktualizacji watchOS 7.

Aby zainstalować wersję beta ‌watchOS 7‌, programiści muszą pobrać odpowiedni profil konfiguracyjny z Apple Developer Center. Po utworzeniu profilu wersję beta ‌‌‌‌watchOS 7‌‌‌‌ można pobrać za pośrednictwem dedykowanej aplikacji ‌Apple Watch‌ na iPhone’a, przechodząc do opcji Ogólne> Aktualizacja oprogramowania.

Aby zaktualizować oprogramowanie do nowego oprogramowania, Apple Watch musi mieć 50-procentową żywotność baterii, musi być umieszczony na ładowarce i musi znajdować się w zasięgu iPhone’a.

W pierwszej wersji beta systemu watchOS 7.1 nie odkryto żadnych nowych funkcji, więc nie wiemy jeszcze, jakie nowe dodatki mogą być zawarte w wersji beta 2. Może skupiać się na ukrytych ulepszeniach i poprawkach błędów dotyczących problemów, których nie można było rozwiązać w początkowej wersji watchOS 7.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.