Jump to content
mac-forum.pl

Pojemność pamięci dla iPhone’a 12 mini i iPhone’a 12 zaczyna się od 64 GB, a modeli Pro od 128 GB


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Prosser twierdzi, że pierwsza dostawa urządzeń iPhone 12 zostanie wysłana do dystrybutorów 5 października przed premierą i obejmie 5,4-calowy iPhone 12 mini – który, jak mówi, jest zdecydowanie ostateczną nazwą marketingową – oraz niższy 6,1-calowy model ‌iPhone 12‌. Prosser zapewnia, że dwa modele Pro zostaną ogłoszone na tym samym wydarzeniu, ale będą wysłane dopiero w listopadzie.

Prosser twierdzi również, że tańsze modele będą dostępne w wersjach o pojemności 64, 128 i 256 GB, co jest sprzeczne z twierdzeniem, które złożył w maju, że linia Apple iPhone 12 będzie miała 128 GB pamięci. Prosser wyjaśnia, że wcześniejsza dezinformacja była taka, że została ona podana na długo przed rozpoczęciem [testu walidacji produkcyjnej] iPhone’ów 12‌, a w rzeczywistości tylko ‌iPhone 12‌ Pro i ‌iPhone 12‌ Pro Max będą dostępne od 128 GB.

Zmieniając swoje twierdzenia dotyczące pojemności pamięci, Prosser sprzymierzył się ze sprawdzonym przeciekiem L0vetodream, który już w maju powiedział, że bardziej przystępne cenowo urządzenia 5,4-calowe i 6,1-calowe będą miały 64 GB, a urządzenia Pro 128 GB pamięci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.