Jump to content
mac-forum.pl

Kuo: Wyświetlacze mini-LED zadebiutują w kolejnym iPadzie Pro


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Kuo twierdzi, że Epistar pozostaje początkowym partnerem Apple w zakresie chipów mini-LED, ale Sanan i inni powinni być w stanie szybko dołączyć do łańcucha dostaw Apple, ponieważ nie oczekuje się, że istniejące patenty będą stanowić znaczące bariery wejścia. W rezultacie wysiłki mini-LED firmy Apple i jej dostawców skutecznie przeszły z etapu rozwoju technologii do etapu „korzyści skali / kosztów”.

Podczas gdy Sanan widział szybki rozwój swoich możliwości mini-LED, które mogą pozwolić mu na wysyłanie dużych ilości chipów do Apple w pierwszej połowie 2021 r., Kuo mówi, że Epistar doświadczył pewnych problemów z wydajnością, które skłoniły Kuo do skrócenia czwartego kwartału Szacunki dotyczące wysyłek na 2020 rok wynoszą 50% do 300 000 do 400 000.

Kuo powiedział, że Apple ma co najmniej sześć produktów iPad i Mac z wyświetlaczami mini-LED, które mają zostać wprowadzone na rynek do końca 2021 r., Ale wskazuje, że pierwsza partia wyświetlaczy, która pojawi się pod koniec 2020 r., Będzie dotyczyła iPada Pro. .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.