Jump to content
mac-forum.pl

Xcode 12.2 Beta sugeruje, że iOS 14.2 Beta będzie wkrótce dostępna


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Wraz z systemem macOS Big Sur beta 7, który został udostępniony programistom dziś rano, Apple udostępnił Xcode 12.2 beta. Informacje o nowej wersji beta Xcode wspominają o pakietach SDK dla systemów iOS 14.2, iPadOS 14.2, tvOS 14.2 i watchOS 7.1, co sugeruje, że są to aktualizacje, które zobaczymy w najbliższej przyszłości.

Oczywiście zawsze pojawiają się nowe wersje beta systemu iOS 14 wkrótce po opublikowaniu oprogramowania, ale numeracja to iOS 14.2 zamiast iOS 14.1 jest niezwykła.

Apple czasami pomija liczby w wydaniach iOS, zwłaszcza ostatnio, gdy wymagane są zmiany SDK, ale możliwe jest, że aktualizacja iOS 14.1 będzie zarezerwowana dla nowych modeli iPhone'a 12, które jeszcze nie są dostępne, podczas gdy iOS 14.2 będzie szerszym urządzeniem wydanie. Oczywiście iOS 14.2 i iPadOS 14.2 mogą być również przeznaczone dla nowych iPhone'ów i nowego iPada Air.

Tak czy inaczej, prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu pojawią się nowe wersje beta dla programistów ‌iOS 14‌ z nowymi funkcjami, poprawkami błędów i zmianami, których nie można było uwzględnić w wydanej wczoraj wersji ‌iOS 14‌.

 

Zrodlo: macrumors

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.