Jump to content
mac-forum.pl

Apple wprowadza Fitness +


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Apple zaprezentowało również nową usługę związaną z fitnessem. Jest również - ale nie wyłącznie - dostępny w nowym Apple Watch Series 6.

Plotki krążyły już od dawna: w obecnych wersjach beta pojawiły się już pewne oznaki, że Apple chciałoby oferować własne kursy fitness. Dziś usługa została ostatecznie zaprezentowana pod nazwą Fitness +.

Co tydzień powinny pojawiać się nowe treści dotyczące szerokiej gamy różnych dyscyplin sportowych, treningom oczywiście towarzyszyć będzie odpowiednia muzyka.
W przeciwieństwie do większości innych usług, które widzieliśmy w zeszłym roku. Usługa jest dostępna tylko „w ciągu roku” w krajach anglojęzycznych. Nie ma perspektyw dla innych języków lub regionów.

Fitness + kosztuje 9,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie. Nabywcy nowego Apple Watch Series 6 otrzymują usługę bezpłatnie przez trzy miesiące. Usługa jest również zawarta w najwyższym abonamencie Apple One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.