Jump to content
mac-forum.pl

Proser twierdzi, że Apple planuje ogłosić tańszy model Apple Watch


ella
 Share

Recommended Posts

Proser twierdzi, że Apple planuje ogłosić tańszy model Apple Watch 15 września. W tweecie Prosser powiedział, że nowy model będzie podobny jak Apple Watch Series 4, z dostępnymi rozmiarami 40 mm i 44 mm.

Warto zauważyć, że Prosser niesłusznie twierdził, że nowe modele Apple Watch i iPada zostaną ogłoszone w komunikacie prasowym we wtorek tego tygodnia, ale przy innych okazjach podzielił się dokładnymi informacjami o planach wydania produktów Apple.

Prosser dodał, że ten tańszy zegarek Apple Watch będzie pozbawiony niektórych nowszych funkcji, takich jak aplikacja EKG i zawsze włączony wyświetlacz. Myląco wspomniał również, że model będzie zawierał układ M9, który jest jednym ze starszych koprocesorów ruchu firmy Apple, które można znaleźć w urządzeniach takich jak iPhone 6s,  iPhone SE i iPad piątej generacji.

Apple będzie transmitować swoje wydarzenie z 15 września na swojej stronie internetowej i YouTube od godziny 10:00 czasu pacyficznego, czyli o godzinie 19. 

 

Zrodlo: macrumors

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.