Jump to content
mac-forum.pl

Analityk Apple, Kuo o nowym iPad i iPad mini oraz okularach Apple


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, udostępnił dziś nową wiadomosc, skupiającą się na nowym sprzęcie, na iPadzie oraz okularach Apple. Według Kuo, Apple wypuści okulary Apple najwcześniej w 2022 roku.

 

Kuo po raz pierwszy mówi, że Apple wypuści nowego iPada o przekątnej 10,8 cala w drugiej połowie 2020 r., A następnie nowego iPada mini, który będzie miał od 8,5 cala do 9 cali w pierwszej połowie 2021 r. Według analityka, punkty sprzedaży z tych iPadów będzie "niedroga cena ”, podobnie jak w nowym iPhone SE.

Apple obecnie oferuje 10,2-calowego iPada, który sprzedaje za 329 USD, oraz 10,5-calowego iPada, który sprzedaje za 499 USD. Wprowadzenie ekranowego Touch ID do podstawowego iPada 10,2 cala wydaje się mało prawdopodobne, ponieważ niska cena jest głównym czynnikiem napędzającym jego sprzedaż.

Nie jest jasne, czy „niedrogi” 10,8-calowy iPad, o którym wspominał Kuo, jest nową wersją iPada 10,2-calowego o wartości 329 USD lub iPada Air 10,5-calowego, który kosztuje 499 USD. 

 

Inne szczegóły dotyczące sprzętu mini iPad są również nieznane, ale rozmiar ekranu jest interesujący. Apple obecnie sprzedaje iPada mini z 7,9-calowym wyświetlaczem. Możliwe, że Apple zmniejszy rozmiary obudowy iPada mini, aby dopasować większy wyświetlacz 8,5 cala / 9 cali w podobnej obudowie. 

Firma Apple ostatnio zaktualizowała iPada mini w 2019 roku, oferując szybszy procesor A12 Bionic, a także inne ulepszenia.

Kuo twierdzi także, że Apple wypuści okulary Apple w 2022 r. 

 

Zrodlo: 9to5mac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.