Jump to content
mac-forum.pl

Kod z Apple Music dla Androida potwierdza pakiet subskrypcji „Apple One”


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Podobno Apple pracuje nad pakietem usług subskrypcyjnych o nazwie Apple One, który może pojawić się w najbliższej przyszłości, zgodnie z kodem znalezionym w wersji Apple Music na Androida przez 9to5Google.

Znaki pakietu Apple One zostały znalezione w wersji beta 3.4.0 Apple Music na Androida, co potwierdza, że Apple Music będzie jednym ze składników pakietu usług. Z kodu aplikacji na Androida:

 

Cytat

Twoja subskrypcja ‌Apple Music‌ zostanie uwzględniona w Apple One od% s. Nie zostaniesz obciążony opłatą za obie subskrypcje.

Istnieje sformułowanie wskazujące, że klienci, którzy dokonają aktualizacji do Apple One, nie będą podwójnie obciążani za Apple Music, a subskrypcją Apple One będzie można zarządzać na iPhonie, iPadzie, Apple TV i Macu.

Żadne inne informacje na temat usługi Apple One nie znajdowały się w wersji Apple Music na Androida, ale pierwotna plotka z Bloomberga sugerowała, że pakietowa usługa ma zostać uruchomiona w październiku, prawdopodobnie wraz z z nowym iPhonem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.