Jump to content
mac-forum.pl

Company of Heroes dla iPhone'a


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Firma Feral Interactive ogłosiła dzisiaj wydanie gry strategicznej czasu rzeczywistego Company of Heroes z czasów II wojny światowej na iPhone'a.

Pierwotnie opracowany dla systemu Windows przez Relic Entertainment, chwalony przez krytyków RTS został niedawno zaprojektowany i opracowany przez Feral dla iPada.

W grze gracze dowodzą dwiema kompaniami amerykańskich żołnierzy i kierują intensywną kampanią w Europejskim Teatrze Operacyjnym, zaczynając od inwazji D-Day na Normandię.

Feral zoptymalizował grę pod kątem  iPhone'a i oferuje te same wyrafinowane opcje, koła poleceń i panelu dowodzenia, które są dostępne na iPadzie, które pozwalają graczom wykonywać taktykę w czasie rzeczywistym, dostosowywać się do ciągle zmieniających się środowisk i walczyć z przeciwnikiem, aby zapewnić wyzwolenie Francji .

 

Company of Heroes jest oficjalnie obsługiwana na wszystkich iPhone'ach wydanych od ‌iPhone‌ 6S i jest dostępna w App Store za 13,99 GBP / 13,99 USD / 14,99 EUR. Gracze, którzy już posiadają grę na iPadzie, mogą bezpłatnie zainstalować wersję na iPhonie.

 

Zrodlo: macrumors

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.