Jump to content
mac-forum.pl

Safari Technology Preview 113 z poprawkami błędów i ulepszeniami wydajności


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Apple udostępnił dzisiaj nową aktualizację Safari Technology Preview, eksperymentalnej przeglądarki Apple wprowadzonej po raz pierwszy cztery lata temu w marcu 2016 r. Firma Apple zaprojektowała „Zapowiedź technologii Safari”, aby przetestować funkcje, które mogą zostać wprowadzone w przyszłych wersjach Safari.

‌Safari Technology Preview‌ wydanie 113 zawiera poprawki błędów i ulepszenia wydajności dla Web Inspector, Web Audio, WebRTC, Rendering, Media, CSS, WebDriver, Accessibility, Loading, Web API, Gamepad API i Translation.

 

Obecna wersja ‌Safari Technology Preview‌ jest oparta na nowej aktualizacji Safari 14 zawartej w macOS Big Sur z obsługą rozszerzeń przeglądarki Safari zaimportowanych z innych przeglądarek, podglądami kart, powiadomieniami o naruszeniu hasła, uwierzytelnianiem sieciowym za pomocą Touch ID i nie tylko.

Nowa aktualizacja ‌Safari Technology Preview‌ jest dostępna dla macOS Catalina i macOS Big Sur, najnowszej wersji systemu operacyjnego Mac, która ma zostać wydana tej jesieni.

Aktualizacja Safari Technology Preview jest dostępna za pośrednictwem mechanizmu aktualizacji oprogramowania w Preferencjach systemowych dla każdego, kto pobrał przeglądarkę. Pełne informacje o wersji aktualizacji są dostępne w witrynie Safari Technology Preview.

Celem firmy Apple w „Zapowiedź technologii Safari” jest zebranie opinii od programistów i użytkowników na temat procesu rozwoju przeglądarki. ‌Safari Technology Preview side może działać równolegle z istniejącą przeglądarką Safari i chociaż jest przeznaczona dla programistów, nie wymaga do pobrania konta programisty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.