Jump to content
mac-forum.pl

Większość modeli Apple Watch Series 5 jest niedostępna


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Obecnie większość modeli Apple Watch Series 5 jest obecnie niedostępnych w sklepie Apple, co  może sugerować tym , że Apple lada moment wypuści  na rynek nowa generacje Apple Watch Series 6. 

W różnych krajach jest już niedobór niektórych modeli Apple Watch Series 5. Niedobór najbardziej zauważalny jest w Stanach Zjednoczonych, Chinach i Japonii, ale dostępność w Europie wydaje się być normalna. Chociaż tez już brakuje niektórych Modeli. W innych krajach, takich jak Brazylia, szacowany czas wysyłki większości modeli Apple Watch wynosi dwa tygodnie.

 

Oczekuje się, że Apple Watch Series 6 zachowa ten sam wygląd co Series 5, ale z nowymi czujnikami i funkcjami - w tym wykrywaniem poziomu tlenu we krwi i ulepszonym monitorowaniem snu. Niedawna plotka głosiła, że Apple wypuści również nowy, tańszy model Apple Watch, który zastąpi zarówno Apple Watch Series 3, jak i Apple Watch Series 5, ale szczegóły są jak do tej pory, niejasne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.