Jump to content
mac-forum.pl

LG zapewnia obsługi AirPlay 2 i HomeKit wybranym modelom telewizorów z 2018 roku


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Po tym, jak LG rozczarowało klientów, mówiąc, że nie ma planów wprowadzenia obiecanej obsługi AirPlay 2 i HomeKit w wybranych telewizorach z 2018 roku, to jednak odnowiła teraz swoje zobowiązanie, że zrobi to do końca roku.

 

lgtvsairplay2.jpg?lossy

 

Dzisiejsze ogłoszenie zostało ogłoszone przez oficjalne konto LG UK na Twitterze, to samo konto, które w zeszłym miesiącu poinformowało swoich klientów, że AirPlay 2 i HomeKit nie pojawią się na telewizorach sprzed 2019 r., Pomimo wcześniejszych zapewnień klientów, że zrobią to w tym roku.

 

 

 

Oryginalny tweet został od tego czasu usunięty i nie jest jasne, czy ten ostatni zwrot jest wynikiem słabej komunikacji w firmie, czy też reakcją na liczne negatywne komentarze klientów. Tak czy inaczej, właściciele telewizorów LG z 2018 roku, które mają modele LCD z oznaczeniem „SK” lub „UK” w nazwie lub modele OLED z oznaczeniami „B8” do „Z8” w nazwie, prawdopodobnie doczekaja sie tej obslugi.

 

Obsługa irPlay‌‌ 2 umożliwi użytkownikom powyższych modeli telewizorów strumieniowe przesyłanie filmów, muzyki, podcastów i nie tylko bezpośrednio z iPhone'a, iPada lub Maca na ich telewizor LG Smart TV, bez konieczności używania Apple TV. Dzięki obsłudze ‌‌HomeKit‌‌ będą mogli sterować zasilaniem, głośnością, źródłem i innymi parametrami swojego telewizora za pomocą Siri lub aplikacji Home na ‌‌iPhone‌‌, ‌‌iPad‌‌ i Mac.

 

Zrodlo: macrumors

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.