Jump to content
mac-forum.pl

Kuo: przesyłki mmWave 5G na iPhone'a prawdopodobnie będą słabsze niż oczekiwano w 2020-21


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Wszystkie nadchodzące modele iPhone'a 12 będą obsługiwać 5G, a kilka plotek sugeruje, że niektóre, jeśli nie wszystkie nowe iPhone'y, które pojawią się tej jesieni, będą obsługiwać zarówno sieci poniżej 6 GHz, jak i mmWave, które są dwiema różnymi technologiami 5G wprowadzanymi przez operatorów.

Najszybsza technologia, mmWave, będzie używana w  szarach, takich jak duże miasta. Sieci na większe odległości poniżej 6 GHz będą szerzej dostępne na obszarach miejskich, podmiejskich i wiejskich. Jednak ze względu na wpływ globalnego kryzysu zdrowotnego, dostawy iPhone'ów 5G Apple z obsługą mmWave mogą być słabsze niż oczekiwano w tym i przyszłym roku, według renomowanego analityka Apple Ming-Chi Kuo.

Pracownicy Apple powiedzieli także Bloombergowi, że kilku testerów uznało 5G za rozczarowujące, ponieważ obecne sieci 5G „nie poprawiają zbytnio szybkości połączeń”.

Kuo powiedział wcześniej, że wierzy, że modele iPhone'a z obsługą mmWave i poniżej 6 GHz będą dostępne na głównych rynkach, takich jak USA, Wielka Brytania, Australia, Kanada i Japonia, podczas gdy w niektórych innych krajach Apple może oferować iPhone'y z łącznością poniżej 6 GHz. . Sub-6GHz można również wyłączyć w krajach, które nie oferują 5G lub mają niewielką penetrację 5G, umożliwiając im łączenie się tylko z sieciami 4G.

 

Zrodlo: macrumors

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.