Jump to content
mac-forum.pl

Zdjęcie tylnej szyby iPhone'a 12 Pro przedstawia układ aparatu ze skanerem LiDAR


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Zdjęcie tylnej szybki nadchodzącego iPhone'a 12 Pro, zostało udostępnione w Internecie przez użytkownika Twittera „Mr. White”.

Eg1Du6AU4AIYcjz.jpg?lossy

Zdjecia przedstawiaja dwie tylne szklane części iPhone'a w kolorze gwiezdnej szarości, z jednym z dodatkowym wycięciem poniżej ultraszerokiego otworu obiektywu, prawdopodobnie dla skanera LiDAR. Są też otwory na trzy obiektywy aparatu i flesz TrueTone LED, co sugeruje, że oba pochodzą z modeli „pro”.

Dokładne modele, z których pochodzi każdy z tylnych szklanych paneli, są niejasne, ponieważ na zdjęciu nie widać żadnych innych krawędzi. Możliwe, że jednym jest 6,7-calowy iPhone 12‌ Pro Max, a drugim mniejszy 6,1-calowy iPhone 12‌ Pro. Oznaczałoby to, że 6,1-calowy ‌iPhone 12‌ Pro nie ma skanera LiDAR, pozostawiając go wyłącznie dla 6,7-calowego iPhone'a 12‌ Pro Max, o czym wspominały wcześniejsze plotki.

Ewentualnie, jeśli oba modele ‌iPhone 12‌ Pro mają być wyposażone w LiDAR, to szkło bez dodatkowego otworu na skaner może faktycznie pochodzić z obecnego iPhone'a 11 Pro.

Powszechnie mówi się, że co najmniej jeden model iPhone'a 12 Pro ma skaner LiDAR, który po raz pierwszy pojawił się na iPadzie Pro 2020, który wykrywa głębię i poprawia wrażenia z rzeczywistości rozszerzonej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.