Jump to content
mac-forum.pl

iPad Air 4: skrócona instrukcja obsługi iPada Pro


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Oczekuje się, że iPad Air 4 pojawi się w najbliższych tygodniach. Jak sugerują najnowsze nowinki, nowy model przechodzi swoistą metamorfozę iPada Pro. Zdjęcia opublikowane w Internecie przez Leaker DuanRui mają na celu pokazanie krótkiej hiszpańskiej instrukcji obsługi nowego tabletu - w tym kilka zdjęć nowego iPada. W związku z tym iPad Air 4 ma wyświetlacz od krawędzi do krawędzi, tak jak w przypadku iPada Pro.

 

https://twitter.com/duanrui1205/status/1298842866962186240?s=20

 

Inteligentne złącze z tyłu


Smart Connector również zmienia swoje położenie. Chociaż nadal jest przymocowany z boku urządzenia w iPadzie Air 3, powinien znajdować się z tyłu urządzenia na iPadzie Air 4 - tak jak w modelach Pro. Z drugiej strony Face ID nie jest używany w nowym Air - co jest prawdopodobnie bardziej opłacalnym rozwiązaniem dla Apple za pośrednictwem czujnika Touch ID w przycisku wlaczania. Ponadto iPad Air 4 nadal ma tylko jedną tylną kamerę. Jak dobrze wiadomo, obecny iPad Pro ma z tyłu dwa moduły aparatu, a także LiDAR scanner - tego też brakuje w Air. Zamiast złącza Lightning,  jest najwyraźniej wbudowany port USB-C, jak w iPadzie Pro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.